Rīgas svētku restorāns

Šis pasākums ir beidzies!

Sadarbojoties Rīgas labākajiem restorāniem, jau trešo gadu pēc kārtas Spīķeru laukumā savas durvis vērs “Rīgas svētku restorāns”. Apvienojot prasmes un zināšanas, šefpavāri pilsētas iedzīvotājus un viesus iepazīstinās ar sezonālajiem ēdieniem, kas pagatavoti no vietējiem produktiem, kā arī sniegs ieskatu STREET FOOD garšās.

rigas svetku restorans

Līdztekus vēderbaudām “Rīgas svētku restorāns” gādās arī par citiem priekiem. Atvērta tipa restorāna atmosfērā svētku viesus izklaidēs šefpavāri ar savām pārsteidzošajām kulinārijas  prasmēm, mūziķi rūpēsies par pacilātu garastāvokli, savukārt dažādie konkursi un atrakcijas ieviesīs nelielu azartu ikvienā apmeklētājā.

Rīgas-Gaujas reģions 2017.gadam ir ieguvis titulu – Eiropas gastronomijas reģions, un viens no tā mērķiem ir  saglabāt vietējo ēdienu kultūru un tradīcijas. Rīgas restorānu izmantotie vietējie labumi lielākoties tiek iegūti ārpus pilsētas, kas veicina ne tikai reģionu iesaisti, bet arī efektīvu mijiedarbi, kā rezultātā rodas kas vairāk par sadarbību – rodas ilgtspējīga attīstība. Tāpēc tieši Gaujas reģiona produkti tiks izmantoti arī “Rīgas svētku restorāna” ēdienkartē.

 

Rīgas svētku restorāns

Pasākuma norises laiks: 13.augusts, no pl.12.00 līdz pl.20.00.

Pasākuma norises vieta: Spīķeri Maskavas iela 8.