Retro lietas un mūsdienu dizaina odziņas krāmu tirdziņā jau sestdien

Šo sestdien, Spīķeru pagalmā (Maskvas ielā 10) no plkst. 11:00 – 17:00 norisināsies otrais Rīgas krāmu tirdziņš jeb Riga Flea Market, kurā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādas senatnīgas lietas no pagājušā gadsimta, kā arī atrast ko skaistu un sirdij tīkamu no mūsdienu dizaina smalkumiem.

Otrā Rīgas krāmu tirdziņa piedāvājumu klāsts būs vēl plašāks un pirkumiem iedvesmojošāks, jo tirgotāji īpaši piedomājuši pie tā, ko celt galdā pircējiem. Starp tirgotājiem arī šoreiz būs pārstāvēti vairāki Latvijas medijos jau izskanējuši vārdi, kā piemēram, košo apdruku apģērbi no Vertinski Print, apģērbu un aksesuāru zīmols Sin On The Beach, kas īpašu uzmanību ieguvis ar gandrīz simtgadīgiem vecu latviešu žurnālu vākiem, pārvēršot tos stilīgās somās. Tāpat tirdziņā piedalīsies arī vintage entuziasti Retro Spectro un otro roku veikaliņš Otrā Elpa ar savām sendienu pērlēm.

Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja: „Šis ir laiks, kad cilvēki patiešām novērtē iespēju iegādāties lietas ar stāstu. Nu jau droši varam to apgalvot, balstoties uz pirmā Flea Market pieredzi, kas Spīķeros norisinājās jūnija sākumā. Dažus apmeklētājus vairāk uzrunāja tieši retro lietas, piemēram, porcelāna figūriņas, trauki, pagājušā gadsimta literatūra un mūzika, savukārt citi tirdziņa apmeklētāji vairāk lūkoja pēc tirgotāju roku darinājumiem, piemēram, unikāliem interjera priekšmetiem, kā arī skaistām un oriģinālām krāšņumlietām, kuras piemērot varēja sirsnīgi aprunāties ar pašiem veidotājiem un uzzināt kā un kāpēc tās tapušas tieši tādas. Tāpat pircēji nelaida garām izdevību un par draudzīgām cenām iegādājās jau plašāk zināmo Latvijas modes zīmolu piedāvājumu. Katrs no apmeklētājiem varēja piemeklēt kaut ko atbilstošu tieši savai gaumei un noskaņojumam un arī šajā tirdziņā, šo sestdien, apmeklētāju iespējas būs tikpat plašas un aizraujošas.”

Riga Flea Market Spīķerou laukums

Radiovadāmo automodeļu sacīkste

Šoreiz Spīķeros īpaši padomāts arī par stipro dzimumu – paralēli krāmu tirdziņam laukumā visas dienas garumā no plkst. 11:00 – 17:00 norisināsies radiovadāmo automodeļu sacīkste, ko piedāvā Radiovadāmo automodeļu veikals R/C. Piedalīties un izmēģināt savus spēkus radiovadāmo automodeļu sacīkstēs varēs ikviens interesents, bet labākā trases rezultāta uzrādītājam būs sarūpēta speciālbalva – lielais Ferrari F430 Spider radiovadāmais modelis, apskatāms www.rcveikals.lv.

 

Tirdziņa apmeklētāji ir laipni gaidīti plkst. 11:00 – 17:00. Tirdziņš norisināsies mājīgajā Spīķeru kvartāla pagalmā. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Nākamie tirdziņi Spīķeros norisināsies 9. augustā un 6. septembrī.