Sestdien, 29.augustā, ar startu un finišu Spīķeru kvartālā norisināsies orientēšanās pasākums “Atklāj Maskačku”, kurā piedalīties aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iepazīt šīs apkaimes skaistākās un interesantākās vietas. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Maskavas forštate ir viena no pārsteidzošākajām un interesantākajām Rīgas apkaimēm, kura atklājas, ja ieskatāmies vērīgāk. Orientēšanās pasākums būs aktīvs un saliedējošs notikums gan lieliem, gan maziem apkaimes iedzīvotājiem un citiem interesentiem, kuri vēlēsies atklāt Maskavas forštates skaistākās un interesantākās vietas, kuras noteikti ir vērts redzēt un zināt.

Pasākumā var piedalīties gan individuāli, gan komandā (līdz 5 dalībniekiem), aicinātas piedalīties arī uzņēmumu komandas – īpaši tie, kuri ikdienā strādā Maskavas forštatē.

Sestdien visas dienas garumā Spīķeru kvartālā būs aplūkojama brīvdabas foto izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Maskavas forštates populārāko lapu facebook.com – If You Like Maskačka, Maskačka Likes You.

Pasākuma noslēgumā pēc rezultātu paziņošanas uz Spīķeru brīvdabas skatuves uzstāsies Miks Dukurs.

Pasākuma norise

11:00 – 11:50 Reģistrēšanās

11:50 – 12:00 Sapulce, kurā tiek izrunāts orientēšanās uzdevums un noteikumi

12:00 – Kopējais starts

12:00 – 15:00 Orientēšanās

14:30 – 15:10 Finišs

16.00 – Rezultātu paziņošana, uzvarētāju apbalvošana

16.30  – Pasākuma noslēgums –  Miks Dukurs brīvdabas koncertā Spīķeros

 

Pasākums tiek īstenots Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas  projektu konkursa  „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ietvaros.