Jau trešo gadu 1.septembrī Spīķeru kvartāls pārvērtīsies par lielāko un aizraujošāko Zinību dienas svētku norises vietu Rīgā. Pasākuma apmeklētāji ir aicināti radoši darboties dažādās darbnīcās, piedalīties aktivitātēs, kā arī dziedāt līdzi populāriem un iemīļotiem pašmāju mūziķiem. Uz skatuves kāps Justs, „Bandmaster”, „Transleiteris”, „Chris Noah” un „Guys On The Red Carpet”.

Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst.20.00 aizraujošas aktivitātes un nodarbes radošajās darbnīcās varēs atrast ikviens svētku apmeklētājs. Kopā ar „Prātnieku laboratoriju” bērni un jaunieši varēs iejusties detektīvu lomās, būvēt laivas un ja izdosies – atrisināt noziegumus. „FIZMIX” aicinās piedalīties dažādos eksperimentos, kur tiks izmantots gan šķidrais slāpeklis, gan sausais ledus, gan dūmu lielgabals un vēl citas pārsteidzošas lietas un vielas. Kopā ar „Amarana” būs iespēja veidot oriģinālus gleznojumus uz akmeņiem, kā arī radīt „Ebru” – gleznas uz ūdens, ko pēc tam pārnesīsim uz papīra. Radošā apvienība „Sapnīca” aicinās mezglot krāsainas aproces sev un draugiem, tāpat izveidot neparastas apdrukas uz kokvilnas maisiņiem, kuri pēc tam lieti noderēs skolas gaitās. Apmeklētāji būs aicināti arī iemēģināt roku aušanā. Izglītības un attīstības centrs “Emīla skola” aicinās iepazīt, atpazīt un uzjundīt sajūtas rotaļās ar krāsām, sajūtu takā, sajūtu maisiņos, būs arī aktīvā siena pašiem mazākajiem un citi pārsteigumi. Tāpat radošu darbošanos pasākumā piedāvās arī bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”.

Par jautrību svētkos gādās košie un brīnumainie „Mārtiņa Burbuļi”, kā arī dažādas lielformāta un koka spēles, kas balstītas uz klasisko un visiem labi zināmo galda spēļu motīviem, kā arī iemīļotu un populāru multiplikāciju un pasaku motīviem.

Svētkos darbosies arī foto stūrītis, kurā skolēni un studenti varēs iemūžināt savas Zinību dienas emocijas profesionāla fotogrāfa vadībā.

Īpaši aizraujošu šovu gan lieliem, gan maziem būs sagatavojuši ekstrēmo velo sportu šovu komanda “Greentrials”.

Paralēli aktivitātēm no plkst.16.00 līdz 21.00 skolēni un studenti aicināti izbaudīt svētku koncertu, kurā piedalīsies iemīļotas grupas un izpildītāji. Pasākumā uzstāsies grupas „Guys on the red carpet”, „Transleiteris”, „Chris Noah”, „Bandmaster”, pasākuma noslēgumā koncertēs Justs.

Skatuves programma:
15:30 – 16:10 Greentrials šovs
16:10 – 16:50 Guys on the Red Carpet
17:00 – 17:50 Transleiteris
18:00 – 18:50 Chris Noah
19:00 – 19:50 Bandmaster
20:00 – 20:50 Justs

 

Apmeklētāji laipni gaidīti uz Zinību dienas svētkiem Spīķeru kvartāla laukumā 1.septembrī, Maskavas ielā 8. Pasākuma norises laiks no plkst. 15.00 līdz plkst. 21.00. Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu organizē biedrība “Rīgas Spīķeri”, atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.