Spīķeri aicina uz pasākumiem maijā

Sākot ar maiju Spīķeru kvartāls atklāj vasaras pasākumu sezonu, aicinot ikvienu rīdzinieku un Rīgas viesi, apmeklēt gan brīvdabas koncertus, gan sporta pasākumus, tāpat arī dzejas slamus, brīvdabas kino, tirdziņus un dažādus festivālus gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem.

Sākot ar 13.maiju, trešdienās no plkst. 19:00 Spīķeru kvartālā visas vasaras garumā norisināsies aizraujoša brīvdabas koncertu sērija. Atklāšanas pasākumā Spīķeru kvartālā apmeklētājus muzikāli uzlādēs Deniss Paškevičs un „Funk Therapy”, piedaloties MC Rayyan ,,Bullet,, Perry un DJ Dubra.

Sekojošajās maija trešdienās uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps pašmāju fanka apvienība „FunCOOLio” kopā ar Mixmaster AG – 20.maijā un ansamblis „Manta” – 27.maijā.Tāpat katrs koncerts tiks papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu.

16.maijā – Muzeju naktī Spīķeros mājos īstens viduslaiku gars – Rīgas vēsturiskajā festivālā “Maija Grāfs 2015”. Vienīgais Rīgas viduslaiku festivāls – karnevāls, kura pamatā ir 500 gadus senā vēsturiskā Rīgas tradīcija. Šie svētki ir par godu pavasara atnākšanai un Rīgas labākā aizstāvja izvēlei, kurš tiks noteikts bruņinieku turnīrā.

No 18.maija līdz 23.maijam Spīķeros norisināsies Sporta Nedēļa, kuras ietvaros ikviens interesents varēs izmēģināt spēkus dažādos sporta treniņos brīvā dabā, Spīķeru laikumā. Būs iespēja apmeklēt gan jogas nodarbību, gan zumbu, gan augstas intensitātes treniņus, kā arī vērot ekstrēmo sportistu paraugdemonstrējumus un uzzināt daudz jaunas un noderīgas lietas lekcijās.

Dzejas slams” ir viena no vitālākajām un enerģiskākajām dzejas kustībām, kas daudzviet pasaulē ir atdzīvinājusi interesi par mūsdienu dzeju. 21.maijā plkst. 19:00 atklāsim DZEJAS SLAMU brīvdabas sezonu Spīķeru laukumā! Savukārt no plkst. 22:00 aicinām apmeklēt brīvdabas kinoseansu filmai “Pazust Latgalē”.

Spīķeru pirmais brīvdabas plenērs jauniešiem norisināsies jau 23.maijā. Pieteikšanās uz 23.maija nodarbību ir noslēgusies,taču interesenti aicināti pieteikt dalību nākamajiem plenēriem.

24.maijā Spīķeru laukumā varēs iegādāties labāko, gardāko, kvalitatīvāko preci no Latvijas Mājražotājiem – Latvijas Mājražotāju tirdziņā.

31.maijā no plkst.11:00 līdz plkst.17:00 Spīķeru kvartāls aicina lielus un mazus uz bērnu dienas svētkiem. Bērnu dienā Spīķeru kvartāls pārvērtīsies par aizraujošu piedzīvojumu kopumu, kas apvienos četrus aktivitāšu blokus: interesantu skatuves programmu, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes un jauku bērnu lietu tirdziņu.

 

IEEJA VISOS PASĀKUMOS BEZ MAKSAS!

Spīķeru maija programma