Tamborē kopā ar Dainu Taimiņu!

Jau nākamotrdien, 23. septembrī, pl. 17.00 interesenti tiek aicināti uz kopīgu tamborēšanas vakaru ar latviešu izcelsmes amerikāņu matemātiķi, Dainu Taimiņu, Cafe Europa konteinerī – mobilā mākslas un zinātnes telpā Spīķeros, laukumā pie Maskavas ielas 12k-3 ēkas. Tamborēšana kalpos kā ievadpasākums izstādei “Hiperbolsikās plaknes”, kas sākot no 3. oktobra risināsies kim? Laikmetīgās mākslas centrā.

tamborēt

No šī gada 3. oktobra līdz 9. novembrim Rīgā, kim? Laikmetīgās mākslas centrā Spīķeros, būs apskatāma izstāde “Hiperboliskās plaknes un ilgtspējības tīkli”, kas norisinās Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Autores iecere ir radīt saistošus analogos 3D rokdarbu objektus – hiperboliskās plaknes. Dabā sastopamās formas ir grūti parādīt formulās, tādēļ autore uzskata, kad tieši tamborējumos ar izšūtu diega pavedienu visuzskatāmāk var parādīt hiperbolisko plakni.

tambore Spikeru kvartala

Projekta noslēgumā dalībnieku iesniegtie plakņu gabaliņi radīs vienotu trīsdimensionālu objektu. Izstādi papildinās arī RIXC un jauno mediju mākslinieku no Liepājas Universitātes sadarbībā ar Valdi Krebu veidotā tamborētāju tīkla karte.

Visu izstādes laiku – katru otrdienu 7., 14., 21., un 28. oktobrī no plkst. 17.00 – Daina Taimiņa gaidīs izstādes apmeklētājus uz kopīgiem tējas un tamborēšanas vakariem.