26.augustā Spīķeru kvartālā norisināsies dziesminieku vakars, kurā uzstāsies Imants Daksis un Andrejs Senkevičs no Baltkrievijas. Ieeja bez maksas.

Muzikāli piesātināto vakaru Spīķeros atklās dziesminieks no Baltkrievijas – Andrejs Senkevičs. Andrejs  ir indie folka dziedātājs, dziesmu autors, komponists un multiinstrumentālists no Minskas.

2015.gada februārī izdevis debijas albumu “Мечтатели серых улиц” (“Grey streets Dreamers”). Albuma prezentācijas koncerti aizvadīti neskaitāmās pilsētās, kopumā septiņās valstīs – Baltkrievijā, Krievijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Ukrainā. 2016.gada aprīlī tika izdots singls “СВЕТ” („Gaisma”).
Andreja mūzika ir par ceļiem un attālumiem, par mīlestību un sirsnību, par sapņiem un pārmaiņām. Katra dziesma ir ne vien kā stāsts, bet arī kā dvēseles kliedziens un mudinājums, aicinājums uz rīcību.

Vakara noslēgumā uz skatuves kāps pašmāju dziesminieks Imants Daksis. Mūziķis, mākslinieks un filozofs, kura radošās darbības mērķis ir iedvesmot drosmīgam un brīvam pasaules tvērumam.

Imants ir visu savu izpildīto dziesmu vārdu un mūzikas autors, un viņa mūzikas skanējuma stilistika svārstās diapazonā no folka līdz post-punk. Mūziķim ir raksturīga izteiksmīga skatuves ekspresija, tēlainas un melodiskas dziesmas gan par globālām, gan intīmām tēmām.
Jūnijā tika izdots Imanta jaunākais studijas albums “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi”.

 

Koncerta sākums ap pl.19.00. Ieeja bez maksas. Norises vieta – Spīķeru laukums, Maskavas iela 8.